i
i
i
i

The Beast | překlad

26. září 2014 v 20:23 | Lady Psychotronia
Taaakže lidi… Tahle povídka sice není moje, ale je to překlad a ta povídka je prostě luxusní!!!!!!!!
Abych k tomu něco přiřekla (lol používá to slovo někdo? xD), tuhle povídku jsem rozečetla ještě o prázdninách, protože jedna žena… ženština… dívka (!!!) jí začala překládat před asi rokem, a skončila v polovině třetí kapitoly. Zabít málo… Ale jelikož mě angličtina nedělá problém, tak jsem se rozhodla jí začít překládat. Pěkné, že? Nezveřejnila jsem ani jednu povídku, jenom to, co chci dopsat a teď začínám překládat. Prace navíc a ještě k tomu se učit do školy… Asi toho na mě bude trošku moc… Ale koho to sere, že?
Proč jsem se rozhodla to začít překládat? Protože tento příběh by měli znát i čeští pervs jako já. † Jak já se těším, až budu překládat tu +18 část xD † A navíc před nedávnem vydala další kapitolu právě této story.

Ve velice blízkých dnech, by se zde měla objevit předmluva od Andy (Autorka), která je by the way právě teď online na asianfanfics (doufám, že něco zveřejní), a taky budu překládat i její poznámky k tomu, protože jsou sooooo funny a ty gify k tomu xD lol… prostě to bude sranda a víkendy prosedím za počítačem a budu překládat… Aspoň mi to ještě více pomůže s angličtinou.

jop jop jop

~bye bye freaks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama