i
i
i
i

Typy vztahů

8. října 2014 v 13:00 | Lady Psychotronia |  The Beast | Info.


Pouto - Poutání znamená mít velmi zvláštní spojení s jinou osobou, a to může být vytvořen mnoha různými způsoby.

Pouto krví se používá mezi Pánem a jejich chráněncem, dává jim sílu k provedení hovoru.

Chcete-li vytvořit vazbu mezi Pánem a chráněncem, musí být Pán třídy A nebo B třídy. Třída C je už příliš slabá na to, provést takovou věc a Chráněnec může být jen člověk, který byl napaden virem.

Pro pouto s tímto člověkem, není třeba, aby byl jejich proměnce, ale obětí viru musí být první jídlo krev, nastávajícího pána, aby se uklidnit virus. Jakmile se vytvoří pouto, obě duše být propojeny; část duše Pána bude darována jeho chráněnci a část duše chráněného jeho Pánovy.

Pouto je třikrát silnější než normální vazby. Je to víc než spojení dvou duší, stává se součástí, svého partnera.

Páření - Páření vytváří nejsilnější dluhopisů a může být provedeno dvěma způsoby:

  1. Donucením k poutu mozkové síly s pomocí svých klanů v složitém rituálu meditace a výměny krve;
  2. Vytvořením silného citového vztahu, výměnou krve a milování.

Sex a milování je však velmi odlišné. Upíři mohou mít sex bez poutání; pouto je provedena pouze tehdy, pokud obě duše jsou vzájemně připraveny na to nějakým způsobem se instinktivně přivolat.

Je to možné, aby Pán a chráněnec k sobě patřili i takto. I když již mají pouto a chtějí si pářit i takto, co se stane je "měnící se proces"; což znamená, že obě duše už nebudou pouze propojeny, ale budou transformovány do jedné sdílené duše.

Pán a chráněnec nepotřebují výměnu krve pro dokončení páření, protože už dávno krevní pouto mají.

Manželství a Romantický vztah - Upírům, na rozdíl od mnoha lidí, nezáleží na pohlaví; Nicméně, manželství může dojít pouze mezi muži a ženami.

To není neobvyklé, že najde stejně sexuálně orientované pány a chráněnce poutané v intimním nebo sexuálním způsobem, ale existují jistá pravidla; Pán nikdy nemůže zacházet se svým chráněncem jako s děvkou a "dělit" se o ně. Pokud se něco takového stane, Pán v příčině bude vnímán jako neůctivá osoba a bude postaven před soud.

Chráněný však může mít vztahy s jinými osobami. Pouto, které sdílejí s jejich pánem nebude mít vliv na vazbu a může si k svému milostnému životu vybrat, koho chce. Mnoho Chráněných se však může stát emocionálně nestabilní, pokud nejsou schopni rozlišit a ovládat obě vazby.

Partner - Osoba, jejíž duše byla spojena s dalšími a je sdílena. Může být milovníkem svých partnerů nebo taky ne, používá se jako uspořádané páření, pro spojení klanů a podniků.

Pán - Pán je čistokrevný nebo napůl narozený upír, který promění člověka a nechá je pít z jejich krve. Uctivý Pán dává své příjmení svému chráněnci a v případě potřeby křestní také.

Normálně má upír pouze jednoho chráněnce; pokud dostatečně silný, jelikož pouto je propojení duší, je možné mít více chráněných.

Chráněnec - Upíři, kteří byli dříve lidmi, kteří přijali proměnu a byli zachránění jiným, kteří jej nechali krmit z nich, získává Pánovo příjmení a krev. Od okamžiku, kdy obdrží příjmení svého Pána, jsou součástí jeho rodiny.

Volání - Moc, získaná pouze poutáním, schopný volat jinou osobu prostřednictvím sílou mysli jako upozornění nebo SOS. To může být buď kontrolováné nebo nevědomé.


A/N: I hope you like it... Je to upřímně makačka to překládat, ještě, když mám školu a čas mám asi tak jenom o víkendu, když si mě někdo teda neukradne pro své vlastní potřeby. Je to celkem dost namáhavé, mít tři dny do čtyř, jeden do tří a další do jedné. Whatever :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kdo tady byl?

JÁ!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama