i
i
i
i

Upíří společnost

5. října 2014 v 15:08 | Lady Psychotronia |  The Beast | Info.
I know I know... It's toooooo late... Sorry TTT_TTT


Klany - Klany jsou početné skupiny-rodiny v čele s upírem Třídy A. Klan vedený upírem Třídy B nemá tolik pozornosti jako vůdce Třídy A.

Žiji skrytí, na izolovaných místech jako jsou obnovené staré domy, soukromé pozemky a vlastní mnohé podniky a vědí, co se děje mezi lidmi, aby byli ekonomicky funkční a stabilní.


Politici - V upířím světě není nic jako ministři či pravidla. Existuje pouze síla každého klanu, vůdci klanů jsou zodpovědní za svá území, na kterém kontrolují upíry žijící na jejich území. Buď je akceptují, nebo se jich zbaví.

Mnoho klanů se neobtěžuje s bestiemi či rebely, zaplatí s laskavostí svým kolegům z jiných klanů aby se jich zbavily za ně.

Tribunál - Tribunál zadržuje klany od boje proti sobě a dává rovnováhu mezi komunitami. Je to skupina starších předchozí vůdců nejmocnějších klanů; mocní lidé, kteří vytvořili pravidla pro všechny klany a aby je následovaly, na základě zájmu všech.

Nicméně být předvolán Tribunálem, nikdy nevěstí nic dobrého.

Pokud byl spáchán trestný čin, bude dotyčná osoba zatčena, vyhledají detaily jejich života a za několik dní, souděni vůdci klanů v Tribunálu.

Pouta - Pouta jsou tradicí už mnoha staletí narozených upírů se šlechtickým titulem; říká se, že Pán si své "pouto" vybere a dá ho svému Chráněnci při prvním probuzení. "Pouto" může být jakákoli věc, jako Pánova pečeť/značka na něm; může to být prsten, náhrdelník, náušnice, hodinky, a nejvíce obyčejný, tetování.

Tetování, některé Pánové si myslí, že je to nejlepší možností, jak označit svého Chráněnce; zatímco prstýnky se dají snadno ztratit, tetování může být provedeno na viditelných místech, jako je krk nebo zápěstí aby všichni věděli, komu patřil. Nicméně, pouta jsou pouze tradicí a mnoho šetrnějších Pánů se rozhodlo, že šperk bude stačit.

Pouta, však nejsou vyrobeny výhradně pro dekorativní důvodů. Vzhledem k tomu, tradice že rostli, Tribunál rozhodl implantovat některé zákony o nich, které by pomohly chránit Chráněné od útočníků, kteří měli nevyřešené potyčky s jejich pány.

V té době, mnoho Chráněných trpělo v rukách jiných lidí, když nezjistili čí jsou chráněnci a poslali je domů jako bolestné varování; pouta pak byli kontrolovány.

Pokud poutaného chráněnce fyzicky napadli, útočníci budou předvedeni před tribunál a budou platit za své zločiny.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama