i
i
i
i

I fell into it again | díl první

4. listopadu 2014 v 22:07 | Lady Psychotronia |  Rap&Suga
| I fell into it again. | BTS | NamGi | 1571 slov |Byl to den jako každý. Vlastně, nebyl až tak normální... Chlapci měli volno po dlouhé době a na delší dobu. Zasloužili si ho. Několik dní teď nebudou muset nic dělat. Ještě nebylo jisté na jak dlouho přesně, ale už delší dobu jim byli slíbeny delší prázdniny. Všichni se na ně těšili. Konečně opět dny nic nedělání, čas na rodinu, přátele a jiné aktivity. Jen Namjoon musel na vedení, aby věděl co a jak. Kluci si zatím užívali a on... řekněme že stále pracoval. I tak nechce přes prázdniny otálet a skládat, psát, cokoli, co zaměstná jeho mysl. Bylo to tak vždy. Sice vypadá jako bezstarostný a citlivý jako pařez, je to naprosto naopak. Když se snaží odpočívat, i když ho kluci pošlou ať si odpočine, že toho je na něj moc, tak stejně se mu v hlavě rozleží tolik myšlenek, co všechno se musí udělat, co mají v dalším týdnu v kalendáři, kdy odjíždí, kam odjíždí, kdy mají focení, na jaké představení se musí dostavit... Bylo toho prostě moc, a odpočinek bylo to poslední, na co má kdy náladu. A k tomu ještě mu kluci dělají starosti, že občas neposlouchají. Jsou skoro všichni už sice dospělí, ale i tak, on za ně a jejich aktivity má odpovědnost a musí na ně dávat pozor, a to se mu v poslední době nedaří. Má pocit, že se mu nic nedaří. Suga s ním pořádně přestal mluvit, i když oba dva moc dobře ví, co mezi nimi je a jak to vlastně všechno je. Jako by se mu vyhýbal. Nechápe to. Neudělal nic, co by mohlo Yoongiemu nějakým způsobem ublížit. Aspoň o tom nevěděl.

"Jsem doma!" Ozval se z předsíně, i když pochyboval, že tady ostatní budou. Mýlil se. Bylo jich tu víc než dost, jen se neozývali. Namjoon šel do obýváku, kde seděli všichni z chlapců a mlčky se dívali na televizi. Muselo se něco stát. Pomyslel si Rap Mon. Nikdy takhle tiší nejsou. Hlavně když se snaží pracovat. To jsou hluční až moc.
"Ahoj?" Zkusil to znovu. Nikdo nevydal ani hlásku. Ani za pohled jim nestál. "Budou vám dva týdny stačit, jako prázdniny?" Zeptal se jich. Zase nic. Nikdo noc. Udělal snad něco? Nebo oni a všichni se bojí, že bude zuřit, až se to dozví? Nezdálo se mu to.

"Něco se stalo?" Po téhle otázce se Yoongi zvedl ze sedačky a zahučel do jiného pokoje, potichu za sebou zavřel dveře a nechal ostatní napospas nic nechápajícímu leadrovy.

"Vysvětlí mi někdo, co se tady děje?" Joon už to nevydržel a jeho hlas nabyl na nebezpečnosti a podráždění.
"Víš jde o-" Snažil se promluvit Jin, ale to by ho nemohl zastavit Kookie.
"Slíbili jsme to!" Kook vyletěl na nohy z pololehu na Jiminovy a s očima zbarvujícími se do ruda utekl do jeho pokoje. Jimin si jenom povzdechl a šel za ním, kroutící hlavou s pohledem na Jina, který říkal jediné, a to, že je Jin idiot. Všichni věděli, jak je Kookie zásadový a když kde zrovna o tohle...

"A to mělo znamenat co?" Rap Mon byl už víc než podrážděný. O co jim sakra šlo?!
Zbilí chlapci si mezi sebou vyměňovali pohledy, Jinuv byl obzvlášť zoufalý a bolestivý.
"Jine, ne. Opravdu jsme to slíbili." Řekl Hoseok poučně. Na to, jaká je jeho povaha je dneska až moc vážný, stejně jako všichni.
"Měl by to vědět!" Chovali se, jako by tam ani nebyl. Iritovalo ho to. Opravdu moc, a hlavně to, že mu všichni tady něco tají a on nemá páru co. A hlavně má takový pocit, že je to s ním hodně spjaté.

"Řekne mi tady už konečně někdo, co se do prdele děje?!" Už ztrácel nervy. Srali ho s tím a to tak že pořádně. Všichni tři sebou trhly, když slyšeli jeho podrážděný hlas. Neměli by ho štvát. Je to nebezpečné. Namjoon dokáže být hodně nebezpečný když chce a naštvat ho, znamená rozházet jeho náladu na tak moc a tak dlouho... Jediný Yoongi ho dokázal srovnat. Jo, ale ten se s ním podle všeho moc bavit nechce.

"Hyung... nevšiml sis na Sugovy něčeho neobvyklého?" Všechny pohledy padli na teď nejmladšího tady.
"V!!!" Zakřičeli oba uvědomělí chlapci.
"Jen se ptám!" Obhajoval se. Neměl v plánu říct víc, ale jaksi mu to asi nevycházelo. Teda, jemu ano. Ostatním ne.
"Až na to, že se mnou nemluví a nejradši by se ode mě držel jak nejdál to jde, ne. Vypadá fajn."

"Ty sis nevšiml, že nejí?!" Vytřeštil oči Jin a hned na něj Hoseok i V zasyčeli, ať je zticha.
"Co že?!" Vyprskl Joon. Yoongie přestal jíst? To proč?! Vždyť už tak je tenký jako párátko!
"Nic ale nevíš!" J-Hope reagoval celkem pohotově. Věděl, že to bude Namjoonovy jen přidělávat starosti, tak jako všechno ostatní, ale vlastně to pravé, co neměli říct ani neřekli. Vzali to oklikou a to tak, že by si to Joon mohl domyslet.

~

Ráno si Rap Mon přivstal. Nikdo ještě nebyl vzhůru a to bylo jen dobře. Vlastně ani nespal. Stále mu vrtalo hlavou, proč Yoongie nejí. Nedalo mu to spát a stejně ani na moc nepřišel. Ale měl plán a ten plán byl, donutit ho jakýmkoli způsobem začít jíst. Zajímalo ho, jak dlouho už to trvá a taky si nadával za to, že si toho nevšiml. Hold měl v hlavě jiné myšlenky. Hlavně, že se ale týkali jeho. Jak ironické...

Namjoon už byl asi hodinu na nohách. Zašel do obchodu, pokusil se aspoň něco uklidit a teď tajtrlíkoval v kuchyni.
"Jednou mě zabiješ..." Vydechl zmoženě. Ta věta patřila právě Yoongimu a právem. Oba věděli, jaké sympatie k sobě chovají. Řekli si i do očí, že to cítí jinak, že v tom je něco více než přátelství, ale nijak do toho víc ještě nerýpali. Za celou ti dobu ani nebyl čas, a proto byli rádi aspoň za to, že mají jeden druhého na očích a ve své blízkosti. Zatím prostě nepotřebovali více. Aspoň Rap Monster ne. Yoongie to cítil trošku jinak. Chtěl aspoň trochu pozornosti, ale zase nebyl tak zoufalý, že by kvůli tomu přestal jíst, to ne.

"Umm..." Yoongi šel ještě skoro se zalepenými oči spánkem do kuchyně, odkud slyšel rachot. Netušil jaký blázen mohl před osmou dělat něco v kuchyni. Možná se jí zase Hoseok a Jimin snažili vybrakovat, protože je přepadl raní prázdninový hlad... Ale ne. Ti spali jako by je do vody hodil. Kontroloval je. Tak kdo?

"Oh... Yoongie. Jdeš tak akorát." Namjoon? Tak toho opravdu nečekal. Ten byl rád, že se do kuchyně dostal aspoň třikrát denně a taky byl ještě víc rád, že tam bylo co k jídlu. Není nejjednodušší žít s šesti dalšími kluky, z toho tři pořádně nedorostlí a hlavně jeden extra dítě ve vývinu.

Suga si sedl a lehl si hlavou pohodlně na stůl a přivřel oči. Bylo mu naprosto jedno, že Rap Mon je sním v místnosti, vaří něco, co krásně voní a mluví na něj. Jemu se chtělo spát a bylo mu jedno, že usne v kuchyni. Byl rád, že aspoň něco naspal.

"Yoongie, vstávej." Namjoon mu poklepal na hlavu a starší se sice nerad, ale přesto zvedl ze stolu a koukal na něj.
"Tohle sníš." Řekl Mon celkem bez emocí a vrátil se ke kuchyňské lince, aby po sobě uklidil. Svojí porci už měl nachystanou a ani toho nebyla moc na uklizení. Všechno to dělal v průběhu toho, jak vařil.

Yoongie se díval na talíř před sebou. Byl plný zeleniny, osmažených vajíček se slaninou a pečivo. Povzdechl si.
"Kluci ti to řekli?" Zeptal se smutně a koukl na Namjoona, který si sedal naproti němu.
"Jo... řekli mi že nejíš, tak to chci napravit za tebe." Když se pak ale na Yoongiho koukl, že se ani neodhodlal vzít si vidličku... Asi to nebylo jen o tom, že nejí. "A nenuť mě tě krmit. Víš, že jsem toho schopný." Znělo to až skoro jako výhrůžka.

"O to nejde..." Suga si radši tu vidličku vzal a šprtl do rajčete. Jak rád by si ho dal.
"Tak proč? Proč nejíš?" Zeptal se Namjoon, když polkl sousto propalujíc staršího pohledem. Až teď si všiml, že je hubenější než normálně. Tváře ztratili tvar a začali se pomalu propadat. Tričko které na něm sice plandalo už předtím, teď bylo ještě větší. Naprosto v něm plaval. Kloub v zápěstí vyčníval více než by měl a celé jeho ručka bylo spíš párátko.
"Já nemůžu..." Špitl Yoongie potichoučku. Rap mon to už chtěl vzdát. Ten kluk si prostě nedá říct.
"Tak mi spíš řekni, proč nemůžeš. Hm?"
"P-prostě to nejde! I když chci tak to ve mě stejně dlouho nevydrží!" Suga vztekle odskočil od stolu se záměrem odejít. Nechtěl o tom mluvit... Aspoň s ním ne. Mohl si o tom pokecat s Jinem nebo Kookiem... ale RapMonovy to říct opravdu nechtěl.

"Počkej!" Namjoon zareagoval rychle, vyskočil z židle, chytil staršího za zápěstí a to tak že dost pevně, Yoongieho to až bolelo. "Jak myslíš, že nevydrží? A proč vůbec?!" Když se koukl Sugovy do očí, viděl odpor a bolest. Skoro až polevil a pustil ho, ale neudělal to. Potřeboval vědět, co se s Yoongim děje.

"Tak hele. Ty ve stresu nespíš, já zvracím, okey? Každý má něco!"
"Mine, ale tohle může přejít do anorexie, copak to nechápeš?!" Sugovy zablýsklo ublíženě v očích. Věděl a chápal to až moc dobře. Není to poprvé, co se mu něco takového stalo. Z toho ho ale vždy dostali doktoři. Teď se s tím chtěl vyrovnat sám, ale jaksi poněkud mu s tom někdo brání.

"Promiň, ale do anorexie to už nejspíš zašlo..."


|| next


Nevěřím sama sobě!!!!!!! První díl je venku a oficiálně první povídka na tomto blogu!!!!! Neuvěřitelné….

Zdá se mi to stále nějaké moc krátké, i když to má tři stránky a 1571 slov… Moc krádké… Ale už píšu třetí díl a Mekču mi v tom bude pomáhat, protože proč? Protože o anorexii má načteno víc než já a… a bude se to hodit, a já ráda ocením, když budu moc zrealizovat v této povídce něco, co není jen z mé hlavy a Mekču se to taky nejspíš bude líbit, jako všech mých předepsaných kapitol k "Inside you"
kekeke
Ne ještě tuto povídku nebudu zveřejňovat, ale mohla bych se pokusit rychleji psát "Holidays with gangsters" protože Zico 7. 11. v Korejském čase vydává písničku… dneska SS vydali teaser… už ho mám v mobilu ^^
Jo to je asi tak všechno… Já jdu slavit mojí první povídku tak, že jdu spát a zítra, jak dorazím ze školy, se pokusím udělat nový layout s tím Daehyunem… Nebo ho udělám ve čtvrtek v ICT jako vždycky… co už mno… Pan profesor milující anime mě má rád, protože cokoli co dělám a není to do ITC tak mě nechá být… loool a jiní píší nějaké něco proč to a to nedělat v hodinách ICT… mám s umma štěstí…

Tak nic už se tu vykecávám dost dlouho.

~bye bye freaks


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sis of yours :* | 6. listopadu 2014 v 21:38 | Reagovat

Well sis I thought there'll be some hard gay sex...you've disappointed me :( Just kidding...you know :D

2 ladypsychotronia | Web | 6. listopadu 2014 v 21:43 | Reagovat

yeah yeah i know sis xD Some sex part will be soon xDD

3 Kaspi | Web | 12. listopadu 2014 v 15:59 | Reagovat

Ten nápad je úžasnej...Těším se na další díl a co že se z toho vyklube

4 Týna | Web | 16. února 2015 v 20:21 | Reagovat

Yoongieho je mi líto a doufám, že si nechá pomoci. Třeba i od doktorů, ale od Rap monstra by to bylo lepší :)
Moc se těším na další díl.

5 Annie | 16. května 2015 v 20:14 | Reagovat

Aaah! To je tak skvělá povídka:33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama