i
i
i
i

diary | New generation

19. dubna 2015 v 14:24 | Lady Psychotronia


Vím, mé myšlenky už jsou zobrazovány v některých short stroy, ale co takhle se zamýšlet a přemítat nad věcmi, které utkvěli v mé hlavě, nebo co takhle mě jednoduše nechávat se vypsat se z věcí, které mě trápí?

Nikoho nenutím, aby tohle četl, některé věci budou nejspíše opravdu depresivní, ale půjde to opravdu od mého srdce.
Neslibuji, že je vždy pochopíte, jsou to pouze myšlenky, ztracené tóny mého vědomí, které chce změnit tento svět k lepšímu. Někteří to možná opravdu nepochopí, ale i tak by jsem byla ráda o odezvu, možná i názory vás ostatních.

O co tedy půjde?

Diary bude série opravdu hodně krátkých článků, které jsem začala psát do toho menšího zápisníku viz obrázek nahoře. Nejsou nádherné? Mě se zalíbili ihned, když jsem je včera v papírnictví viděla… Ten větší, tam chci myšlenky zapsané v menším zápisníku zvěčnit obrázkem… Uvidím jak mi to půjde, ale tyto zápisky tady budou asi nejčastěji, protože nejsem člověk, který by dokázal nepsat něco delší dobu. I ve škole, když je pro mně učivo více než nezáživné, vytáhnu kousek papíru a píšu. Občas z toho nevznikne opravdu nic víc, než papír zničený mou temnou stránkou, vyhozen v koši a zapomenut.

Jsem připravena obětovat pro toto velmi moc času, protože ráda sdílím mé myšlenky, pohled na svět a to, co mě trápí. Možná to nebude tak moc vidět, že to jde ode mně, jelikož by do mne mnoho lidí neřeklo, že by jsem snad chtěla být žurnalistka… Ale když už jsem na té umělecké škole, proč jednoduše k obrazu nepřidat zamyšlení?


Mám moc keců a málo říkám, o co půjde. Snad jste to pochopily, z tohoto pletence slov…

Diary, články o kráse ale i temnotě mých dnů, zamyšlení o světě a jeho pomalého úmrtí…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama