i
i
i
i

STALKER | 4. díl |

15. dubna 2015 v 13:30 | psycho&umma |  STALKER
| STALKER | 4. díl | 2889 slov |kurziva: psycho
černá: umma

Že by konečně opravdu dlouhá kapitola? Asi nejsem zas tak velký lhář, jak by jsem chtěla ^^
Jak si myslel, klub už byl v plném proudu a dost lidí už to měli dávno v šešuli pomotané alkoholem a vším možným. Nedivil se, tady to prostě vždycky žilo.
Po boku s Kyungem a Kwonem šli rovnou k baru se pozdravit s barmanem a taky spolu-majitelem. Přeci jen mu taky musel představit, pro něj, nové maso, kterému může dovolit cokoli.
"Jaehyo-aaaah!!!" Zakřičel snad přes celý prostor a zabubnoval dlaněmi na barovou desku, aby si ho jeho hyung všiml.

Šel těsně za Jihem a následoval ho až k baru. Říkal něco o tom, že mu představí barmana aby mu tady normálně nalil.Věděl, že tady to bude velké, ale netušil, že to bude tak moderně zařízené. Nejlepší byl ten obří parket. Cítil neuvěřitelné nutkání tam naběhnout, protančit boty a večer padnout do postele. Jenže všechno má svůj čas. Teď se bude věnovat tady tomuhle.

Zico nemusel dlouho čekat, než se k nim s mírně překvapeným pohledem otočil vysoký hnědovlásek se skleničkami v ruce, ale ihned, když si všiml, kdo že to na něj volá, rozzářil se. Zahodil myšlenky na všechny ostatní hosty, ke kterým poslal nějakého jiného obsluhujícího, kterého Jiho neznal a přesunul se k nim.
"Jiho-aaaaaaaah!" Oplatil mu jejich už automatický pozdrav. Pozdravil se i s Kyungem, než si všiml červenovláska, který očima propaloval jejich taneční parket.
"Hele, nováček?" Ihned se mile usmíval a hledal si odpovědi, protože tohle roztomilé ňuňo stálo za hřích i jemu.

"U-Kwon." Oplatil barmanovi úsměv a podal mu ruku přes pult. Vypadal docela sympaticky, a taky byl dost vysoký oproti němu. Ten barman jim hned na uvítanou namíchal nějaký drink a poslal je sednout si, že za nimi za chvilku přijde.
Tak se vydal s klukama přes ten chaos. Došli k sedačkám v zapadlejší části klubu a usadili se na ty rudé pohovky a obřími polštáři. Když si sedal sedl si schválně do prostředka aby měl krásný výhled co se děje na parketu. Vedle něj se posadil Jiho a vedle toho zas Kyung.

Jiho si všiml, jak po U-Kwonovy Jae koukal. Věděl, že by si nic nedovolil, přeci jen měl přítele a byli spolu už dle toho co slyšel dlouho, ale Zico je spolu viděl opravdu jen párkrát. Věděl, že tady to asi zrovna nejde být spolu, když to tady opravdu, ale opravdu hodně žije a každou chvilku se něco dělo, ale Minhyuk mu přišel sympatický. Žádný navoněný frajírek, které opravdu neměl rád. Sranda byla, že by se mezi ně občas mohl řadit.
Mlčky stočil pohled na staršího, který měl opět pohled mezi davem lidí, kteří tančili a bavili se svým nestydatým otíráním se o sebe těly, ale byli i takový, kteří tančili a hecovali se, kdo zvládne lepší pohyby. Přesně tam, se Kwonnie díval.
"Chceš tam jít?" Zeptal se jako by nic, přeci jen, ke Kyungovy se už přidal P.O, takže ti se bavili spolu.

Kwon ani pořádně nevnímal dění kolem sebe. Byl zabraný do pozorování parketu a všech těch pohybů. Některé už znal, některé viděl poprvé. Už se těšil jak je bude doma zkoušet. Zaregistroval jen, že se ho Jiho ptal ohledně toho jestli tam chce. Jen mu na to přikývl a jen po očku viděl jak se Zico zvedá a jeho tahá na nohy taky.

Bylo mu to hned jasné, proto se hiperaktivně zvedl a tahal už Kwona se sebou. Upřímně ho párkrát viděl tančit, a to jakože i v nepodnapilém stavu a byl v tom opravdu dobrý, takže proč toho nezneužít, když mu zatím Jaehyo dal jenom svou specialitku. Byl rád, že ani neodmlouvá, což by ani nedávalo smysl, protože Kwonnie opravdu rád tančil. On se k němu sice přidat nepřidá, na to má nějaký ten pud sebezáchovy, ale strašně rád ho bude pozorovat.

Po chvíli je Zico úspěšně propašoval na parket mezi všechny ty lidi. Došli až k tomu hloučku kde se skutečně tančilo tak jak si to on představoval. Rozhlédl se po ostatních lidech. Všichni byli zabráni do víru tance a vnímali maximálně souboj odehrávajíc se uprostřed hloučku. Právě tam tančili nějací dva muži a bylo to celkem vyrovnané.
S koncem písně skončil i rozruch uprostřed a všichni očekávali další dvojici. Vešel tam nějaký muž, starší ho neznal, ale zdálo se, že tam není poprvé. Nikdo se k němu neodvažoval. Kwon se otočil na Zica jestli toho chlapa zná. Byl to prý nějaký B-Bomb. Yoo si ho prohlížel když v tom ho někdo žduchnul přímo do ono kruhu, takže teď stál přímo naproti svého soupeře.

Jiho byl dost překvapený, že zrovna jeho viděl v kruhu. Nikdy ho neviděl se nijak moc ukazovat ani v baru, a navíc mezi hosty… Tančit ho sice viděl, ale neodvažoval říct, kdo z nich dvou je lepší… B-Bomb měl osobité pohyby, které ukazovali jeho nadřazenost a ego, které mu v žádném případě nechybělo.

U-Kwon pozoroval toho muže. Mohl byt jen o něco starší než on sám. Vypadal, že si dost věří. Nevěděl co ten muž umí, ale doufal že se to hodně brzo dozví.
Hudba začala hrát a lidé byli nedočkaví co dnes uvidí. První souboj začal onen Bomb.

Minhyuk se díval na svého mladiškého protivníka. Byl opravdu roztomilý a jeho kudrnaté červené vlásky mu k tomu ještě přidávali. Vypadal… skoro jako koťátko, které chce, aby si s ním někdo pohrál… Zajímavé. Zajímalo ho, ke komu patří, vždyť je tak nevinně vypadající…

Kwona na chvilku vylekal ten pohled se, kterým ho ten druhý propaloval byl takový... Hladový? Možná, ale rozhodně nebyl zrovna příjemný.
Píseň začala a on si ho konečně přestal prohlížet. Nechal začít B-Bomba. Přeci jen byl zde poprvé, ale to neznamená že ho nechá vyhrát. Alkohol mu to tentokrát nestěžuje jako se už jednou stalo.

Zico vše tiše sledoval, jak se Bomb začal pohybovat do rytmu hudby, a opravdu by tak dobrý, jak se o něm říkalo, a tak, jak z zpovzdálí viděl. Měl skvělé pohyby, musel mít za sebou několik let praxe, ale měl menší problém, nebyl tak mrštný a rychlý, jako byl jeho Kwonnie.

Ty pohyby byla dost dobré. Šlo vidět, že to není jen tak nějaký tuctový tanečník. Jenže taky viděl, že není tak ohebný a taky ten jeho styl. Nebyl špatný to vůbec ne, naopak. Byl dobrý a to hodně.
B skončil se svým tancem a čekal co teď předvede Kwonie. Ten už měl v hlavě plán jak to celkem jednoduše vyhrát a pak se jít opít, zase hodit tanec a zapít a s radostí domů.

Zico ohromeně stál před párem tanečníků před ním a hltal Kwonnieho tělíčko, které se snad až slastně svíjelo při tanci. Byl opravdu svůdný… Strašně moc, a ty úšklebky, které házel při tom byli opravdu hodně vyzývavé. Ten kluk tančil jak tělem, tak i duší, a Jiho se začínal bát, že ho za chvíli někdo bude nabalovat, nebo ho sám ohne přes stůl, i když věděl, že by to neudělal, už z toho důvodu, že on nechtěl být tím, čím byl vlastně sám sebou považován. Nebezpečný stalker.

Yoo vnímal hudbu každou buňkou svého těla. Věděl jaké úškleby hází po všech okolo. Když se ohlédl po tom druhém, musel se ušklíbnout ještě víc.
Ohlédl se za sebe kde stál Zico. Ten pohled, který měl... Vypadal jako zhypnotizovaný. Skončil se svým číslem a pohlédl zpět na B-Bomba. Stál tam skoro jak dítě, kterému právě někdo ničí hrad z písku.

Nejprve se bál, že bude na Kwona snad tady šefík naštvaný, ale pak, když uznale pokýval, ulevilo se mu, a Kwonovy dle všeho taky, ale Jiho si stále nebyl jistý pohledy ostatních, a hlavně těch pár úchylů, se kterými tady už měl to dočinění. Sice uznale hvízdali a tleskali, ale i tak… Bude si ho muset hlídat.
"Kwoníí!!!" Snažil se překřičet všechen ten ruch a dostat se ke kamarádovy.
B-Bomb sledoval, jak se k jeho objevu blíží dosti vysoký blondýn, objímajíc ho kolem ramen a odváděl ho pryč. Toho blonďáka znal už delší dobu. Bavil se s Jaehyem a byl dle něj dost ulítlej a prostě občas divnej. Jak by to řekl on, normální puberťák. Možná to chtělo ho jen trošku přiteplit, a byl by použitelný, ale co on mu má co kecat do orientace.

Yoo šel s Jihem zpátky ke stolu kde seděli přiopilí Kyung a P.O. Jaehyo jim pořád dolíval nehledě na to, že zítra mu za to určitě nepoděkují. Sedli si k nim ke stolu a sotva dosedli Jaehyo jim už nalíval. Ten teda s pitím nešetřil. Kwon se, ale nechtěl moc opít chová se potom prý jak lísající kotě. Podle toho co mu ostatní říkali.

Měl v plánu ho opít. To se Jaehyo rozhodl hned, co viděl, že si přisedávají. Chtěl vědět, co je ten prcek zač a taky ho trošku vyzpovídat. Připadal mu takový… Ani nevěděl jak ho popsat, ale prostě mu nepřipadal normální. Vlastně, nikdo, koho přivedl buď Kyung, nebo Zico, nebyli nikdy úplně normální. Nikdo tady vlastně nebyl normální… Jaehyo začal uvažovat o změně povolání, když se nad tím tak zamyslela… Nebyli tady normální lidi, ale zase… Ne. Rád se díval na lidi, co byli opravdu na sračky.
"Jaeeeee!!!! Dolij mi, ploším ploším." Zavolal na něj Zico, neváhal, chňapl lahev a pomalu dolíval až skoro po okraj, po očku sledující Kwona, který se sice usmíval, ale jinak byl poměrně až moc klidný, na jeho poměry.

"Ty mě chceš vyloženě opít!" Ukázal Yoo na barmana prstem, který se mezitím jen rádoby nevinně naculoval a pořád doléval všem u stolu. Červeno vlásek cítil jak mu alkohol pomalu zastírá mysl. Bude to muset jít zas vytančit, ale byl tu problém tak nějak se mu nechtělo vstát.
"Jiho půjdem si zatančit? Jen mi pomoc na nohy." Zakřenil se na mladšího a doufal, že ho zvedne. Pochvilce mu přeci jen pomohl a mířili si to na parket. Koutkem oka jen zahlédl onoho nalívače jak jde k mixážnímu pultu.
Jae viděl jak Zico někam tahá to koťe. Zaslechl, že si jdou asi zatančit. Žeby jim to tam trochu zpříjemnil? Nešlo si nevšimnout jak se Zico dívá na svého kamaráda. Nenápadně došel až k DJovi aby se s nim domluvil. Bude stačit jen když se zapne ploužák a oni si půjdou zas sednout a o si zas bude užívat jak jim dolívá a oni si toho ani nevšimnou. Taky by měl za ním zachvilku dojít jeho přítel.

Jiho šel bok po boku tomu špatně chodícímu klukovy. Nevěřil, že se fakt opije z té trošky, ale byl rád, že to sám chce jít aspoň nějak vypotit a vstřebat a cokoli, co se s alkoholem děje v těle, když tančíte, ale nějak se jim to asi nemělo podařit, protože začal hrát ploužák, a když si všimnul Jaehya, jak se s úsměvem největší bordel mama usmívá. Netušil, proč bordel mama, i když on jednu osobně z vidění znal, ale to jen tak, ne, že by s ním něco měl, nebo snad šel do nějakého bordelu. Na to měl až moc rád své peníze.
Zico s jemným úsměvem uchopil Kwona kolem boků, přeci jen, nechtěl, aby jim nějaký ploužák překazil Kwonovu chuť tančit, a taky… Nemohl si odepřít tu blízkost jejich těl, když se k sobě můžou díky pomalé hudbě.
"Bavíš se?" Zeptal se jako by nic, když se už nějakou chvilku jen líně pohybovali do rytmu hudby. Teď byl i rád, že do těch tanečních chodil, i když na tohle se taneční ani nějak používat nemuseli.

"Hm... " Staršímu se trochu motaly nohy. Přemýšlel jak se dostal do téhle situace. Hrála pomalá hudba a všichni se k sobě mačkali a Zico si ho držel kolem pasu a- On s ním tančí ploužák! Jak? A hlavně kdy se to stalo? Nejistě se podíval na blondýna, který se na něj jen usmíval a dál se s ním houpal do rytmu hudby.
Kwon věděl, že je momentálně rudý až za ušima. Přemýšlel jak se z toho dostat, protože jinak tu nejspíš bude na Jihovy vyset.
"Trochu se mi motá hlava musím si sednout. " Jen co to dořekl vymanil se mu a mířil si to zpátky ke stolu.

Zico nevěděl, co ho to tak popadlo. Byl to jen tanec, ne snad? Nevinný ploužák, který pro Jiha sice nevinný nebyl. Snažil se ho procítit co nejvíce, každou buňkou svého těla, vnímat to staršího, protože tohle bylo to, co si přál. Být mu co nejvíce na blízku, být mu oporou a být někým, ke komu by se Kwon rád vracel.
"Počkej, sim tě." Lehce jej uchopil za zápěstí, aby mu neutekl úplně, ale zase ho nechtěl zastavovat. Motání hlavy se dá přeci zastavit i jinak, ne?

Starší se zastaví aby mohl počkat na tu blond kebulu. Sotva zastaví už je vedle něj a tváří se jak nevinnost sama. Yoo stejně teď moc nechápe proč vlastně utekl tak rychle a hlavně nápadně.
"Vím, že je to blbý... Ale myslíš že bychom mohly jít už domů? Není moc dobře." A taky je hlavně nevyspaný. Skoro každou noc má noční můru o tom, že jde večer a když se otočí stojí tam nějaký muž v kapuci a ten ho začne nahánět. A on ví, že to je ten stalker.
Vidí toho prcka se Zicem jak spolu chvilku tančí. Jenže on mu pak utekl. Je mu Zica trochu líto. Jdou kolem baru a něco si tam objednávají, ale už je nestíhá jelikož mu přišla jeho drahá polovička.

Bomb nenápadně proplouval davem, aby nepřišel k úhoně a taky už chtěl být někde v klidu. Alkohol mu jako vždy už po nějaké té skleničce začal vstupovat do hlavy, a on by nerad udělal nějakou blbost, ještě k tomu, když má tak rozkošného přítele, který se tak rád tulí.
Nepozorovaně se připlížil až k němu a obtočil mu kolem boků ruce, při čemž se jemně zahryzl do jeho ramene. Věděl, že se lekne, jako vždy, ale bylo mu to jedno. Chtěl si ho prostě polaskat tak, jak uznal za vhodné, a potom odvést nahoru, kde se už budou věnovat jen a jen sobě navzájem.
Jiho následoval Kwonnieho k baru, kde teď byl Jae, ale připadalo mu to lehce blbé, když už se tam přidal B-Bomb a je jaksi zaneprázdněn. Chvíli sledoval staršího pohled, kterým obdarovával ty dva, než se k Zicovy otočil s otázkou vepsanou v očích.

"Nevěděl jsem, že jsou spolu... " Kwonie se otočil na Jiha a doufal, že mu to prozradí. Vypadali spolu pěkně a bylo hrozně rozkošné jak se Jae zlekl když ho ten druhý kousl. Ikdyž mu vynadal pořád se na něj lísal. Rozhodl se radči jít k tomu druhému barmanovi a je nebude rušit. Chtěl něco k jídlu, ale tu nic moc nebylo jedině tak pizza. Objednal si jednu a už se vydal zpátky se Zicem v patách. Jen ta hlava se mu pořád motala a zamotala se mu tak, že sebou málem švihl.
Nechápal proč se tak motá. Moc toho neměl a nějakou tu výdrž má. Tak proč?

"Jsou. Oba na půl todlencto všechno vlastní." Objasnil staršímu se slušností a nechal ho se posadit tam kam chtěl. Samozřejmě do volného boxu, který tady ještě nechal po sobě Kyung s Pyoem, kteří bez tak už šly někam hulit.
Neuvědomovali si to, ale byli tu už dost dlouho, a sám Zico dostal chuť na nějakého toho jointíka… Ale věděl, že Kwonovy by to vadilo, proto radši zůstal s ním. Nechtěl mu smrdět pod nosem s trávou, která se k němu stejně pak nějak dostane, jak to tady znal.

Kwonie pomalu přestával vnímat co se děje kolem. Věděl jen, že u něj sedí blonďák. Natáhl se pro pití, ale i to mu přišlo komplikované. Bylo mu slabo a celý hořel. Potřeboval se opřít. Pomalu se položil na mladšího rameno a ztěžka oddechoval.
"Jiho..." Ani mluvit se mu nechtělo jak byl slabý. "Pojďme domů." Nechtěl ho naštvat ani ho tahat pryč. Kdyby mu bylo dobře odešel by klidně sám, ale momentálně pochyboval, že by si došel byť jen na záchod.

Co mu sakra bylo?! Nikdy, když byl opilý, se takto nechoval! Co se s ním děje? Vždyť toho ani tak moc neměl. Jenom tu skleničku, co mu hned jak přišli podal Jae a potom pár jeho dalších drinků. Počkat… První sklenička od Jaeho? A Kwon je tu poprvé… To jsou idioti. Zas tam něco přisypali. Zabije je. Do jednoho!
Když ho starší oslovil, přitisknutý na jeho hrudi a poprosil ho aby šli domů, nějak ho ta zlost přešla… Ale jenom trošičku, teď je ale hlavní vědět, co mu tam sypnuli, a nebo ho prostě dopravit domů a nechat ho se z toho vyspat.
Vzal toho chudáka omámeného kolem ramen a vytáhl ho do stoje. Opravdu byl hodně malátný a oslabený. Tohle asi nic nebezpečného nebude. Jeho první návštěva byla celkem jiná a málem byl dehydrovaný, jak všude lítal a ani ten alkohol nepil. Jednoduše mu tam dali extázi, ale to byl Kyung, protože Jaehyo dál, než do opravdu silných prášků na spaní a nějakých stimulantů nešel. Sranda byla, když tam dal Pyoovy viagru.

Cítil jak ho někdo zvedal. Tipoval to na Jiha. Podepřel se o něj a nechával se odvádět pryč. Jen kdyby mu fungovaly nohy. Zapřel se o Jiha celou váhou, protože se na nich nebyl schopný udržet. Připadalo mu to jakoby chvilku letěl vzduchem. Dokonce chvíli letěl, když ho mladší bral do náruče. Měl obličej zabořený do jeho hrudníku a do nosu ho udeřila jeho kolínska, kterou používal jen on. Najednou ho chytla jeho mazlivá nálada. Jako pokaždé když přebere víc než by měl. Obtočil mu kolem krku ruce a celý se na něj natiskl. Zicovo tělo krásně hřálo nebo se mu to jen zdálo?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi | 15. dubna 2015 v 21:30 | Reagovat

to byl moc pěkný díl a sakra hodně dlouhý.
A co tomu chudákovi dali do toho pití? Ale nakonec to zafungovalo a chytla ho ta mazlivá nálada. Tak snad se někam dohrabou...
Těšim se na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama