i
i
i
i

STALKER | 5. díl |

22. dubna 2015 v 13:30 | psycho&umma |  STALKER
| STALKER | 5. díl | 1754 slov |kurziva: psycho
norm.: umma

Asi se tady někdo, stejně jako já ptá, kde je sakra ten dlouhý díl?
Snažil se, aby mu co nejméně padal, ale on stejně klopýtal i o vzduch, takže ještě v klubu ho radši vzal do náruče jako malé dítě. A Kwon se tak možná i choval. Jo… Zase opilej, a zase mazlík. Nevadilo mu to, byl rád za tu blízkost, ale zase nechtěl, aby se to zvrtlo. Dneska by to bylo už po třetí, a to se mu nechce. Navíc, co by na to řekl Yookwon, až by se ráno probudil? Rozhodně by nebyli ani jeden rádi za to, co by se dělo či mohlo dít, takže se držel zkrátka.
Předtím, než odešel, nedalo se říct odešli, protože jediný on byl na nohách, vražedným pohledem zpražil všechny čtyři, i když jediný Bomb si to tam asi nezasloužil, a vydal se do temnoty nočních ulic, směrem k bytu jeho koťátka, které se k němu teď tak krásně lísalo.

Vnímal jen noční chladný vzduch, který ho trošku probral. Byl trošku v obraze co se kolem něj děje. Byl natisknutý na mladšího a vůbec mu nevadilo jak to musí vypadat a co si o něm bude Jiho myslet. Jen se tiskl ke zdroji tepla, což byl momentálně blonďák co ho tak ochotně nesl. Ještě víc se k němu přimkl a tvář mu zabořil do šíje. Nejen, že krásně hřál, ale i krásně voněl. Netušil co ho to najednou popadlo.

Jiho si pro sebe celou cestu nadával, že všechny ty idioty tam vykastruje, jen aby se myšlenkami dostal daleko od Yookwona, který mu ležel v náručí a hlavu mu vtiskal někam mezi krk a rameno. Nemohl říct, že se mu to nelíbí… Líbilo, a až moc. Strašně moc. Rád by si ho tak nosil všude, protože byl lehoučký a strašně poddajný. Takovej mazel. Kdyby mohl, nikdy by ho nepustil a klidně by si ho k sobě i přišil, aby mu neutekl, ale to nebylo nutné. Vždycky se tak nějak k sobě dostali, i když se třeba pohádali, ale kdo to tak s nejlepším kámošem nedělal?
Pomalu už docházel ke vchodu Kwonova domu, a musel se chvilku přemáhat, aby zjistil, kde má klíče a zda mu v náručí po cestě neusnul.
"Hyung, kde máš klíče?" Pro jistotu šeptal, protože ho opravdu nechtěl budit, ale naštěstí se to prtě v jeho náruči začalo vrtět, takže asi nespal, nebo ho probudil.

"Hm... Já ti ani nevím, ale někde určitě." Zamumlal mu do šíje, protože se odmítal odtrhnout. Takhle mu bylo dobře. Dokud ho Jiho nepostavil na zem. Co to ten blbec dělá? Vždyť ani pořádně nemůže stát a navíc ho oddělil od zdroje tepla! To se Yookwonovy nelíbilo, chtěl zpátky svůj zdroj tepla. Proto se celý zapřel o mladšího a hlavu mu zabořil do hrudi.
Teď mu zas bylo fajn. Tušil, že ráno mu bude trapně pokud si to teda bude pamatovat. Ještě víc se přitiskl na svůj zdroj tepla a jen si spokojeně vrněl. Měl strašnou chuť se mazlit. Bylo mu jedno jestli to odnese nějaký plyšák nebo tady Zico. Chtěl se mazlit a právě si asi našel oběť.

Jiho ho ani nemusel moc dlouho prošacovat, protože klíče měl v bundě, ale horší to bylo ho od sebe odtrhnout, když jej chtěl zase nést. Kwon se nenechal. Zůstal jen stát opřený celou váhou o mladšího a spokojeně mručel.
Fakt jako kočka… Pomyslel si Jiho, když se starší ne a ne nechat nějak zvednout. Prostě a jednoduše na něm beze slov vysel a vždy, když se Jiho pokoušel ho nějak od sebe dostat, skoro až zavrčel.
"Jenom tě zas vynesu nahoru a můžeš se tulit." Ujistil ho, a to už asi dle všeho na Yooa platilo.

Sice neochotně, ale nakonec se pustil mladšího. Ten ho vzal opět do náruče a U-kwonie mu zase omotal paže kolem krku a nechal se vynést až do patra kde byl jeho byteček. Zico nějakým záhadným způsobem otevřel dveře a dostal je do bytu. Yoo se začal tiše chichotat když mu blonďák zkoušel sundat boty a nadával u toho. Rozhodl se, že mu trošku pomůže tak si skopl boty z nohou.
Mladší ho donesl až do ložnice a starší cítil jak se ho snaží položit do postele, ale to by se ho musel pustit a jemu se nechtělo a tak jednoduše dál vysel na Zicovy.
"Já se nepustím.."

Ta tři slova s ním mírně zamávala. J-jak nepustí? On se tady sere s rozvazováním bot, plánuje pomalu sériovou vraždu a on ho nechce pustit? Kam on se to dostal.
Beze slov, jen s mírným úsměvem se snaží dostat z pod ruk staršího chlapce, aniž by jemu či sobě přivedl nějaký úraz. Rád by se šel aspoň osprchovat, i když se mu nechtělo, a Yookwon mu to tady moc nechtěl dovolit.
"Ale tak pusť ty potvoro." Zasmál se tiš a lomcoval s jeho ručkami, které ho drželi jak nejpevněji dokázali za krkem. Jeho snažení bylo marné, jen dosáhl toho, že se Kwonnie začal nekontrolovatelně smát.

Kwon se mu musel smát. To jak se ho snažil setřást a vůbec mu to nešlo. Jenže on se odmítal pustit, ale byla taky pravda, že se mu chtělo spát. Ale on se chtěl mazlit! Počkat neříkal Zico předtím, že se k němu bude v noci lísat. Kwoniemu začal hrát na rtech potulený usměv. Jak on se těšil na mladšího reakci až to na něj vytáhne.
"Ale ty si říkal, že se ke mě budeš tulit... " Skoro až zakňučel a gratuloval si jak je úžasný herec. V duchu se pro sebe ušklíbnul, protože tušil, že si právě zařídil polštář na noc.

Kwon je mrcha. Ví to o něm. Teda neví, ale právě to zjistil. Ale byl za to rád… Nebyl totiž mrcha jako mrcha ale mrcha jako opilá mrcha… Jo, to bylo dostačující, a taky musel přiznat, že to taky říkal. To bylo ještě když na něm ležel před tím, než se vydali k Jaehyovy do baru.
"To sice jo, ale chci se aspoň osprchovat." Zamručel, když se už už začal dostávat z jeho sevření. To by to ale nemohl být Ukwon, aby se z toho tak jednoduše vyvlíknul.

"Okoupeš se ráno.. " Kývnul si rozhodně červeno vlásek a s těmi slovy se pověsil na Zica alá koala. Pevně ho nožkama objal kolem pasu a opět ho odmítal pustit. Však si může zajít dát sprchu ráno tak neví co řeší. Ještě by se utopil a on by neměl polštář. To se nesmí stát!
Kwonie si ale neuvědomoval jak moc se na Jiha tiskne. Jen nechtěl spadnout, protože ten blbec stál jak kamenná socha a ani ho nedržel. Snad ho neudusil? Yoo trochu bojácně zvedl hlavičku a trochu se vzdálil aby mu viděl do obličeje.

"Jo, a v posteli oba budeme smrdět jako Kyung." Zašklebil se po jednom z dalších svých monologů uvnitř sebe. Tentokrát to bylo o tom, jak moc sakra nechce, aby ho Kwon takhle namotával okolo prstu, ale nechal se, jako vždy, vždyť co jiného mu ještě zbývalo?
Zico jemně uchopil Yookwonuv zadeček, aby si ho poposunul výše, protože už ten blbeček klouzal dolů, jak mu jeho stisk nevydržel, a šel sebou i s ním hodit do postele.

Kwon chvíli přemýšlel co se stalo. Cítil jak ho Jiho chytil za zadeček a pak jen, že ležel na zádech v posteli a Zico ho tlačil svým tělem do matrace. Když ale viděl jak se tváři chtělo se mu smát. Čekal sice jiný výraz, ale i tenhle stál za to. Začal se chichotat až propukl v hlasitý smích. Mezitím co ho stiskal mezi stehny jak se smál.
"Tváříš se jako by si chtěl někoho zabít a zároveň přefiknout... "

Jak bylo možná, že to prostě a jednoduše takhle rychle z jeho výrazu vyčetl? To zavraždění tam bylo už dlouho, i to přefiknutí, ale to si myslel, že tak moc znát nejde. Asi se mýlil.
"S tím přefiknutím to není zas tak akutní…" Zabručel, než se svalil chtě nechtě vedle Kwona na postel a aspoň nějaký kus oblečení ze sebe začal svlékat. Byla to bunda a kalhoty aspoň povolil.

Kwonie se, ale začal vysvlékat taky. První šla dolů bunda a hned za ní ponožky. Pak se začal vysoukávat z tílka, které bylo dost načichlé kouřem. To odhodil někam do místnosti a pokračoval s kalhotami. Nějak se popral se zapínáním a chtěl je ze sebe jednoduše sundat, ale mohl se snažit jak chtě prostě mu to nešlo. Povedlo se mu je jen stáhnout do půlky stehen.
"Jiho.. Pomůžeš mi?"

Když ho starší oslovil, nevěděl s čím chce pomoct. Sám se rozhodl, že se toho smradem načichlého oblečení nakonec zbaví skoro úplně. Přeci jen, fakt tady nechce smrdět a byl by nejradši, kdyby se vysvlékl i Kwo- Hele… Už skoro vysvlečenej je… A vede souboj s kalhoty, kdo se více zamotá. Zatím to vyhrávali nohavice od kalhot, takže se z nich nemohl vymotat a nejspíš se i zasekly někde nad koleny a přesně věděl proč. Knoflík se zachytil o nějaké to poutko na pásek… Jak tohle se mu povedlo?
S letmým smíchem se rozhodl mu přeci jen pomoct. Nejprve nechtěl dělat žádné blbosti, ale když se mu povedlo ho vymotat z těch jeansů, prostě musel po nehybném Kwonově stehně přejet dlaní… Tak heboučké… Ne! S povzdechnutím ruku stáhl, zpod jejich těl vytáhl peřinu a nechal Kwona dělat to, co uzná za vhodné.

Kwonie, ale cítil jak mu mladší přejel dlaní po stehně. Jen byl moc unavený než aby to řešil. Hned jak na něm přistála peřina zachumlal se do ní a čekal až si k němu Jiho přilehne. Hned co byl u něj pod peřinou se k němu starší z boku natiskl a spokojeně si vrněl jak se mu dobře leželo. Jenže po chvilce ho to přestávalo bavit. Potřeboval změnit polohu. První jen přes mladšího přehodil nohu, pak i ruku a nakonec na něm ležel celým tělem. Omotal mu jednu ruku kolem krku a dlaň mu zabořil do vlasů a tu druhou mu položil na hruď.

Nechápal, co to zas dělá. Furt sebou mlel, měnil polohy a občas Jiha i profackoval peřinou, nebo snad omylem i vlastní rukou. Ten kluk by opilý naprosto k zabití a přesto k pomilování. Nechal ho, ať si najde konečně tu správnou polohu a doufal, že už za chvilku usne, aby se i on mohl vyspat.
Zico mírně vytřeštil očí, jak se lekl, když na něm přistála noha, ruka už nebyl až takový problém, ale když se na něj položil celým tělem, na chvilku přestal dýchat. Jestli se takhle rozhodl spát, bude mít nekonečného stojáka. Opravdu se teď ale už vážně chystal na to, najít si ty idioty, vykastrovat je, a udělat jim z koulí masové kuličky s hranolkama a tatarkou k tomu. Teda… semenou tatarkou…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi | 22. dubna 2015 v 20:27 | Reagovat

Nějak se nám to rozjíždí...
Oba jsou to pakouší.
No jsem zvědavá, co bude dál.
Těšim se na další díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama