i
i
i
i

Chtějí aby se Namjoon zabil? Really now?

14. července 2015 v 19:19 | Lady Psychotronia |  Skládka shitů mých, co z pusy já vyklopím.
Really niggas? Opravdu?
Víte, nemám ráda ty typy lidí, kteří rádi vyvolávají konflikty… a těmi konflikty právě teď myslím nenávidění členů…


První to byl Jin a Hobi, pak V' a jeho zpívání písničky loser od bigbang… před nedávnem Jimin a jeho ztracené abs které se přeměnily na rozkošné bříšenko na kterém se sakra musí dobře ležet… a teď Namjoon? Jen protože řekl, že byli moc černí?

Osobně si myslím, že se jen přeřekl a nebo nestihl vysvětlit, jak to myslel. Spíš to byl ale vtip, protože proč nevtipkovat o dvou opravdu velkých vtipálcích, kteří se vlastně neustále baví na účet ostatních i na ten svůj?

You know… Nejsem člověk, který by upřímně chtěl, aby někdo umřel jen kvůli trošku rasistickému vtípku, který ty dva ale nejspíše neurazil, protože i RM nemá nejsvětlejší kůži jako takový Yoongi nebo Jungkook…
Umřít? Opravdu někdo někomu přeje umřít? Není to trošku moc?

Připomíná mi to i Tough Cookie od Zica, kde použil slovo "faggot"... Tohle je bráno jako nadávka kdekoli, ale v americké hudbě se používá běžně a Zico se amerikou inspiruje… Hah… ale Korejci i jiní fanoušci to vzali jako opravdu nějaké "BOM" a hned šly hate… Rlly? Chtít Zica, leadra a opravdu skvělého textaře a producenta aby opustil skupinu a šel se zabít? Opravdu? A to samé teď i Namjoon, který je na tom s dovednostmi podobně jako Zico, ačkoli ten má mnohem více zkušeností?

Myslím, že lidé to opravdu nemají v hlavě v pořádku… Namjoon prostě jen řekl vtip, který ostatní nepochopili… Ale ví, jaký je Namjoon člověk? Jak on to měl těžké, či neměl? Jaký je mimo obrazovky, když je mimo pódium, když je takový jaký je a není v záři světel, ve kterých ho pouze vidí oni?

Jsem znechucena fandomem, nebo tedy spíše těmi hatery, kteří neví co rozdlubat a koho poslat na smrt…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karis | E-mail | Web | 14. července 2015 v 21:17 | Reagovat

Meggie,právě jsi popsala přesně to, kvůli čemu jsem dneska byla naštvaná na celý svět. A ehm. Chci jen říct, že ARMYs jsou všude po světě.
Nedokážu pochopit, jak něco takového můžou říct a kromě toho. RM, obdivuje černošské rapery, byli i v Americe, kde s nimi spolupracovali na albu, které bylo jen tak mimochodem vážně dobré!
A oni si dovolí říct tohle?! Kdo si myslí, že jsou?
Jak můžou někomu říct, aby umřel? Jednou jsem to zažila, když jsem se opravdu silně hádala s kamarádem a ten pocit byl příšerný. Hrozná úzkost. A to mi to řekl jen jeden člověk. Dokážu si představit, jaké to pro něj musí být, když mu to říká tolik lidí.
Nevím, co přesně je  naštvalo protože to, co on řekl mi přišlo naprosto normální a i jsem se tomu zasmála protože na rovinu. Vhope jsou trolové xD
A RM je podle mě úžasný člověk. Génius. Tolik skvělých věcí, které vymyslel a jak je dokáže všechny uhlídat, i když jak sám řekl, má někdy problém dávat pozor sám na sebe.
Myslím si, že by si měl zasloužit více úcty od fans. A teď bych je chtěla všechny obejmout, protože jak někdo může o Jiminovi říct, že je tlusty? :0 to me nehorázně naštvalo a mám pocit, že pak ještě více zhubl a to mě taky štve.
Zaslouží si podporovat  a ne aby je jejich údajně "foreverrrrrrrrrr true ARMYs" pošlou aby se zabili -_- protože jestli si něco udělají, tak já se nebudu držet zpátky. Jak hodná, milá a crazy dokážu být, dokážu být i pravý opak.
Ughhh omlouvám se za tak dlouhý komentář, ale chtěla jsem se taky vyjádřit. A pardon, za případné chyby, píšu to přes mobil a občas si nevšimnu automatické opravy.

2 ladypsychotronia | Web | 14. července 2015 v 21:29 | Reagovat

[1]: Yaaah sestro! Myslím, že tady do toho komentáře jsi dopsala vše, co já zapomněla nebo už nevervala do mého srdečního projevení.
Já mám to štěstí, že mě ještě nikdo neposlal se zabít, ale moje kamarádka to zažila od rodičů... Protože rodiče jí řekli, ať se klidně zabije... ale je pravda že má hodně problému s depresema, bere prášky a ještě to bylo hodně špatné období, takže už spíše ztratily nervy...
anyway... Neomlouvej se za dlouhé komentáře, jsem strašně ráda, že jsi ho napsala, že nejsem jediná nasraná na "ARMYs" protože aaaughdizagei!!!!! Nikomu nepřeji, aby se zabil, ale samy by se mohly hodit do ledové vody! Jo!!! Protože ledová voda je největší trest!

3 Narbie | Web | 15. července 2015 v 15:52 | Reagovat

Někteří to nemají v hlavě v pořádku. A přát někomu takové věci je hrozné. To snad ani nejsou lidi..

4 Mari Choi | Web | 16. července 2015 v 12:51 | Reagovat

Já BTS nesleduji moc poctivě (spíš se jen sem tam mrknu na jejich písničky, co mám ráda a občas na nějaká vtipná videa), ale rozhodně mi nepřijde Rap Mon jako někdo, kdo by si zasloužil, aby mu někdo řekl, že má umřít. A kdyby náhodou, tak rasistický vtipy o tmavosti kůže jsou v Koreji, jak jsem si všimla, celkem běžný. (Chudák N.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama