i
i
i
i

Protože hateři na iKON už mě serou.

17. října 2015 v 22:05 | Lady Psychotronia |  Skládka shitů mých, co z pusy já vyklopím.
Tak jo… dlouho jsem se nevypsala z nasrání a dost mi to taky chybělo, tak proč nezneužít kluky, díky kterým jsem nasraná?


Není to jen kvůli tomu, že ihned po skončení WIN když šly Double B to smtm tak je odpisovali jen kvůli tomu, že jsou z YG a blah blah blah, ale i to, že Bobbyho vidí jako namyšleného debila který je arogantní jako prase. Ehm… excuse me? I think i missed the episode where Bobby did someting extremly uppish.
Bobby je mnou zatím nepochopená osobnost, jehož charakter je… prostě… oh pardón já mluvím o Jiwonovy, ten, který není na pódiu a nerappuje o tom, že sere na YG a adt… protože mezi Bobbym a Jiwonem je rozdíl jako u Chaerin a její CL. Jsou to naprosto rozdílné osoby, got it? A navíc to k showbusnisu patří, lidé, aby zaujali nesmí vždy ukazovat svou pravou stránku, protože to by je ostatní zničili už doopravdy.

Taky, co mě hodně nasralo bylo celé M&M ale to bylo rozhodnutí YGho takže o tom radši nemluvit…

A co nejvíce? Jejich debut. Lidé nadávají nato, že jsou nějak moc oblíbení. Je pro to jedno velmi jednoduché vysvětlení. Who is next. iKON nejsou jen ti, kteří prohráli, ale svým způsobem i zvítězili, a víte proč? Prohra dokáže osoby semknout dohromady jako kluky z iKON. Prožili si prohru, neměli ani debutovat, tak proč na ně teď valná většina nadává? ikonic na ně čekaly kolem dvou let a pře M&M ani nebylo jisté, jestli v tu dobu ještě team b bude pokračovat, ale oni jsou přeživší kteří se jen tak nenechali. Nevytrpěli si už dost? Stres z win a m&m by mě samotnou zničil, ale oni jsou tady a vystupují, žijí si svůj sen, ačkoli to trvalo tak dlouho…

Nejsem člověk, který by prostě někoho nenáviděl bez důvodu. Když to ale už řeknu, myslím to většinou v dobrém (když se jedná o mé přátele či idoly), ale taky je tady ten moment, kdy opravdu zcela nenávidím a zažívám to právě teď. Takže… hateři by si měli sednout na prdel, nebo zavřít hubu a držet krok. Idolové jsou taky jen lidé, nejsou to stroje, dělají chyby, ale nikdo si nezaslouží být psychicky zničen.

Takže já osobně kluky podporuji, ano, taky nesouhlasím s mnoha věcmi, ale ty já nezměním. Podporuji je, protože oni jsou survivals a zaslouží si to, co teď mají.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama