i
i
i
i

hardest injury - pt. 5

26. března 2017 v 21:07 | Lady Psychotronia |  hardest injury
hardest injury | iKON | double b | pt. 5 | 1 280 slov | one way or another |


Že bych se začala zlepšovat ve vydávání? Woooah… jakože nemyslím si, ale je to celkem po dlouhé době co mě psaní… celkem i chytlo? Možná to je tím jak sakra moc mi chybí iKON a tak… chybí mi jejich teplení se dohromady… jo…
Btw... libí se vám otravný Jinhwan?


"No tak…" Ten pronikavý hlas, na to jak ho měl rád teď až nepříjemný protože mu nabízel něco co absolutně nikdy nechtěl podnikat se mu hnusil, až tak moc že si Hanbin musel s nesouhlasným a umučeným zamručením zakrýt uši a pomalu se pokládal na stůl, protože tohle pro něj nebylo fér! Nebyl na takové úrovni zoufalosti jaké si myslel Jinan že je, aby mu nabízel tohle! Byl rád ve svém malém uzavřeném světě kdy se radši staral o učení a o to aby byl jeho otec spokojený než se… socializovat více než bylo potřeba.

"Nedělej ze sebe takovou babu!" Jinan se aktivně přesunul vedle Hanbina aby jeho ruce odtáhl z uší a mohl mu tak ještě víc kazit náladu, nebo spíš jak to bral on, přemlouvat ho k tomu aby se seznámil s jeho vlastními přáteli, protože být neustále s Hanbinem kterého mu bylo až líto že vždycky posedává sám bylo prostě… Chtěl být i s jeho partou a s tím jak moc času trávil s tímhle zapšklým antisociálním introvertním člověkem na to neměl pomalu ve škole ani čas, což bylo to nejhorší… Možná to od něj bylo hnusné, ale nechtěl aby zrovna on byl považován za stejný typ člověka, neuvěřitelně mu to křivdilo, protože na rozdíl od Hanbina rád bil svou přítomností a povahou všem do očí.

"Vždyť to jsou jenom lidi! I já jsem člověk jestli sis nevšiml!" Teď už na něj skoro křičel, protože Hanbin byl tvrdohlavý, ale ne tak jako Jinan, to on si nenechával nic vymluvit, možná až mu někdo opravdu dokázal že pravdu nemá, to dokázal přiznat, ale nikdo z něj nikdy, nikdy nedostal omluvu, to bylo pod jeho úroveň a taky učení jeho rodičů, měli za to že někdo s tak vysokým postavením by se omlouvat neměl, ale přiznat chybu ano, a tímhle se i řídil v životě, někdy to mohlo být otravné, ale to byl prostě on, lidé to museli respektovat, protože on se měnit jen tak nebude, tohle bylo taky pod jeho úroveň, když někomu nevyhovoval tak ani neměl proč se s ním stýkat.

"Hanbine!" Křikl na něj ještě protivněji a tím si taky získal pár pohledů od lidí okolo což se Hanbinovy nelíbilo ještě víc, byl rád inkognito a naprostým vzduchem, nebavit se s lidmi ještě horšími v chování než byl Jinan a pak o sobě zjistit věci které nevěděl, protože lidé věděli víc, třeba že je členem nějaké sekty která mu nedovolije se bavit s nikým jiným než jen jedním člověkem z celé společnosti, i to se k němu od Jinana dostalo. "Si pořídím lidi k tomu aby tě tam dotáhli a ty nemohl jinak!" Ten pronikavý křik který ze sebe Jinan dostával přilákal tolik lidí a nechával je pokládat si otázky co se dělo pro Hanbina bylo asi to nejhorší když se nasupeně posadil rovně a tak ze sebe staršího setřepal.

"Dobře!" Taky si prvně zakřičel což byl překvapivý krok, ale nemohl jinak, protože Jinan by nikdy nesklapl a tohle bylo pro jeho vlastní bezpečí. "Okay! Jak chceš! Spokojený? Uvidím se s nima." Nepříjemně se podíval na staršího který měl v obličeji překvapený výraz, ale stačila chvilka aby se proměnil na ten spokojený vítězný s jeho klasickým úsměvem. "Jo, spokojený." Zvedl hlavu tak aby mohl ukázat ještě pohodlnější pohled než se vrátil na místo naproti Hanbina. Přesně tohohle chtěl dosáhnout.

Hanbin si na chvíli oddechl, protože aspoň tohle měl teď z krku a mohl se vrátit zpět k jídlu, bylo to úlevné a zatím se nechtěl vracet myšlenkami k tomu jaké to bude se prostě setkat s Jinanovými přátely, nechtěl, protože mohli být jako on, ještě horší nebo naprosto nepříčetní, prostě smetánka školy, ačkoliv měl Jinana opravdu rád a jeho společnost mu nikdy nevadila nemyslel si že by to tak mohlo být i s ostatními, navíc se kolem více lidí najednou necítil dobře. Mohlo být kolem nějak tak asi do tří lidí, ne více, protože pak měl pocit že se zblázní, ale spíš to ještě neznal, na předešlé škole byl dost velkým introvertem, protože byli všichni na stejné úrovni, ať finanční nebo vychováním, ale mezi bohatými rozmazlenci se prostě necítil dobře.

"Budou se ti líbit, slibuju!" Staršího nadšení se nedalo jen tak něčím vyvrátit, bylo mu to jasné hned, možná to všechno bude muset přežívat ještě nějakou dobu, protože sakra… volná hodina jim neměla končit zrovna v bližší době a Jinan nevypadal že by se někam chtěl odebrat, ani s tím že se na chvíli zvedl než se posadil zpět na židli, ale měl pod sebou složenou nohu a druhou si opřel o židli a na koleno si položil hlavu. Tohle vážně musel být stav jeho největší spokojenosti.

"Nechápu proč ti všechno povoluju…" Zamrmlal Hanbin s tím že se už kompletně vzdal. Sice dokonale znal ten důvod, ale nechtěl ho sám Jinanovy říkat, protože vysvětlovat jak strašně nerad se s někým hádá a proto radši ustoupí bylo pro něj dost potupné, nesnášel to už jen díky tomu že se nedokázal postavit vlastnímu otci když mu zakazoval praktick cokoliv.

"Protože jsem po tvojem záviskákovy tvůj jediný přítel co tě dokáže snést a dělat ti společnost?" Jinan se usmál když se natáhl po předtím odhozených hůlkách a snažil se zase o něco více věnovat obědu. "Je to celkem jednoduchý důvod… aspoň podle mě."

"Tím mi chceš říct, co?" Hanbin se nesnažil udělat z toho ještě větší drama, na tohle nebyl on expert, ale rozhodně teď nebyl spokojený s Jinanovou upřímností, častokrát ji oceňoval, ale dnes, po tom do čeho se jím nechal namočit to bylo to poslední co potřeboval slyšet. To že je samotář bylo zřejmé všem, ale více se kvůli tomu nemuselo nic dít.

"Možná to, že by ses měl prostě začít bavit." Řekl starší po chvíli přemýšlení, spíše to byla pro něj jen malá pauza před tím než se znovu pustí do velkých promlouvání do Hanbinovy duše, ale přesvědčit ho bylo celkem složité, spíš byl zalezlý někde sám, nikdy mu neřekl přímo důvod, ale když se jednou ptal, aspoň mu řekl že to má i větší mínění než by si jeden myslel, ale více z toho Jinan neměl.

"Vážně, měl bys aspoň trochu žít. Nemůžeš pořád být pozadu." Jinan kompletně zklidnil hlas, protože to myslel vážně, nebylo to tak že by snad až moc chtěl poukázat na to jak špatně se za Hanbina cítí, ale i tak to vycházelo najevo naprosto skvěle. "Musíš se prostě už přenést přes to všechno… i když si to v první řadě ani nemusel dělat." V tuhle chvíli si už spíše brblal pod nos než aby se snažil plně mluvit, měl totiž tušení, že mu tohle téma opět neprojde, protože Hanbin se na něj odmítal zaměřovat snad vždycky, měl pokaždé ten otrávený a podrážděný výraz, někdy až smutný, protože bylo jednoduché říct že se přes to má přenést, navíc ještě když toho tak litoval.

"Můžeš s tímhle nezačínat?" Zeptal se Hanbin už teď s nepříjemným tónem v hlase a díval se na Jinana dostatečně odpudivým pohledem, protože tohle vedlo jen ke špatným pocitům kterým se snažil vyvarovat už hodně dlouhou dobu, ale vždycky tu bylo něco, nebo někdo, kdo mu je vždy připomněl a pomohl vynést na povznést nahoru, ať už Jinan který chtěl vědět více, nebo Jiwon, ale to se tady musel někdy objevit.

"Ale měl by ses mi s tím už někdy svěřit… Vím jen že se ti pak Nayoung snažila utrhnout hlavu… ale nevím za co!" Hanbin se neměl k ničemu jinému než si dát ruku na obličej a zavrčet z frustrace, protože tohle vážně nevedlo k ničemu než Jinanově uražení, protože mu neříkal úplně všechno co starší chtěl. A ještě horší bylo, že mu připomněl incident s Nayoung, což taky nepotřeboval. Tenhle den mohl rovnou pojmenovat katastrofa Jinhwan.

previous || next
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tomiko Natsuki | Web | 27. března 2017 v 11:51 | Reagovat

JA CHCEM VEDIEŤ ÚPLNE VŠETKO! Vážne! Ako ja som zvedavejšia než Jinhwan! Hanbiiiiiiin povedz to aspoň Tomiko *psie oči*. Fakt nemám rada tajomstva! :D
Som veľmi zvedavá na pokračovanie!

2 Ady | Web | 28. března 2017 v 23:05 | Reagovat

Nemůžu z toho, jak moc se tady v Hanbinovi vidím. Založím si s ním skupinku antisociálních introvertů! :DD A Jinan, oh gosh... I LOVE HIM!! Zvědavý a otravný Jinan, I want more of that. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama